V Liskovej horel rodinný dom, hasiči evakuovali štyroch ľudí

Pri udalosti zasahovali okrem hasičov z Ružomberka aj dobrovoľní hasiči z Liskovej a Likavky, ktorí požiar úplne zlikvidovali po ôsmej hodine.

V Liskovej horel rodinný dom, hasiči evakuovali štyroch ľudí
Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP
 

Lisková 27. novembra (TASR) - Ružomberskí hasiči boli v pondelok pred siedmou ráno vyslaní k požiaru rodinného domu v obci Lisková v okrese Ružomberok. TASR o tom informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

„Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že sa v dome nachádzajú osoby, ktoré je potrebné evakuovať,“ vysvetlila Farkasová a doplnila, že hasiči vyviedli z horiaceho domu štyri osoby, z toho jedno dieťa. Následne boli obyvatelia domu odovzdaní do opatery záchrannej zdravotnej služby, pretože sa intoxikovali splodinami horenia.

„Pri udalosti zasahovali okrem hasičov z Ružomberka aj dobrovoľní hasiči z Liskovej a Likavky, ktorí požiar úplne zlikvidovali po ôsmej hodine,“ uzavrela Farkasová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

10:44
Záujem turistov o mesto Košice pretrváva
Oproti rovnakému obdobiu predchádzajúceho roka počet návštevníkov vzrástol takmer o 10.000, pričom tempo rastu zahraničných návštevníkov bolo výraznejšie o 1,2 percenta než u domácich.