Pátra po hľadaných osobách z Trnavského kraja

Polícia pátra po hľadaných osobách z Hlohovca a Trnavy. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Pátra po hľadaných osobách z Trnavského kraja
Ilustračná snímka

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadanej osobe Dušanovi Tušimovi. Na 40-ročného muža z Hlohovca vydal Okresný súd Levice príkaz na zatknutie pre zločin krádeže. „Hľadaný sa v mieste trvalého bydliska nezdržiava a vyhýba sa trestnému konaniu. Je 176 až 180 centimetrov vysoký, strednej postavy, má krátke hnedé vlasy a rovnakej farby oči. Popis oblečenia nie je známy” – uviedla Linkešová.

Polícia pátra aj po 32-ročnom Trnavčanovi Marekovi Jillym, ktorý sa v minulosti zdržiaval na adrese v obci Zavar. Na muža vydal Okresný súd Topoľčany príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody v Nitre pre prečin neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku. Jilly je 176 až 180 centimetrov vysoký, zavalitej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči.

„Ak ste hľadané osoby videli a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158, alebo kontaktovať políciu na sociálnej sieti” – požiadala krajská policajná hovorkyňa.

tasr