Polícia pátra po 49-ročnej Jolane Gáborovej z Batizoviec

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 49-ročnej Jolane Gáborovej z obce Batizovce neďaleko Popradu. Tá je podľa prešovského krajského policajného hovorcu Igora Pavlika nezvestná od 19. mája.

Polícia pátra po 49-ročnej Jolane Gáborovej z Batizoviec
Foto: Polícia

„O 9.00 h odišla z miesta trvalého bydliska s tým, že pôjde autobusom do mesta Svit, kde chcela urobiť nákup a zaplatiť účet za elektrinu. Do dnešného dňa sa však domov nevrátila a ani o sebe doposiaľ nepodala žiadnu správu”

– uviedol hovorca.

Hľadaná žena je 160 centimetrov vysoká, plnoštíhlej postavy, má dlhé rovné vlasy gaštanovej farby a hnedé oči. Podľa polície mala na sebe naposledy oblečené čierno-biele kockované legíny, dlhé ružové tričko so vzorom kvietkov s krátkym rukávom, čierno-biely kockovaný tenký pulóver bez zapínania a na nohách mala obuté čierne baleríny.

„Zvláštnym znamením je vytetované srdce na predlaktí pravej ruky a taktiež tam má viditeľnú jazvu po porezaní sa”

– doplnil Pavlik.

Akékoľvek informácie k hľadanej osobe môže verejnosť oznámiť na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Poprade, prípadne na telefónnom čísle 0961893371, resp. na linke 158. „Informácie môžu občania poskytnúť tiež prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru” – uzavrel hovorca.

Tasr