Polícia: Pri Osrblí našli nehybné telo muža, jeho totožnosť je zatiaľ neznáma 18+

2020. March 10. - 13:08

Nehybné telo muža našla v pondelok (9. 3.) krátko po 15.00 h neďaleko Osrblia v doline Tri vody žena, ktorá sa bola prejsť so psom. Ležal pod stromom v blízkosti potoka. Informovala o tom v utorok banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti. Obracia sa na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení tejto osoby.

Polícia: Pri Osrblí našli nehybné telo muža, jeho totožnosť je zatiaľ neznáma 18+
Foto: TASR – KR PZ Banská Bystrica

„Keď prišla hliadka polície na miesto, zistila, že muž ešte žije a ihneď privolali rýchlu zdravotnú pomoc. Kolegovia sa mu snažili do príchodu záchranárov spolu so ženou, ktorá ho našla, pomôcť a poskytovali mu predlekársku pomoc. Žiaľ, napriek veľkej snahe záchranárov zomrel”

– uviedla polícia.

Ako dodala, do neskorých večerných hodín vykonávala preverovanie a zisťovanie, o koho by mohlo ísť, pretože muž pri sebe nemal žiadne osobné doklady a zatiaľ je jeho totožnosť neznáma.

Polícia žiada verejnosť, ak ho spozná a vedela by o ňom poskytnúť podrobnejšie informácie, nech tak urobí na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na telefónnom čísle 158, prípadne na facebookovej stránke banskobystrickej krajskej polície.

TASR