Predstavíme Vám Petra Paru - Kategorizácia našich čitateľov

2013. May 17. - 14:55

Z reprezentatívnych sociodemografických prieskumov AIMonitor-u možno vyčítať jednu čistú osobnostnú charakteristiku. Nie je to nik iný, ako typický čitateľ portálu parameter.sk. Nazvime ho Para-Peter :) Nech sa páči, zoznámte sa s ním!

Hneď na úvod musíme podotknúť, že Para–Peter ja naozaj sympatický čitateľ a zákazník. Náš čitateľ a Váš zákazník :)
Peter ma 35 rokov, stredoškolské štúdiá ukončil maturitou. V súčasnosti má stály pracovný pomer a je hrdou hlavou a živiteľom štvorčlennej rodiny. Rozhoduje najmä on (samozrejme, po porade s manželkou), pretože je hlavou rodiny. Je spokojný, lebo gazduje s podobným rodinným rozpočtom ako väčšina rodín na Slovensku. Peter v súčasnosti býva v rodinnom dome v jednej z väčších obcí Trnavského kraja. Má vlastné auto, počítač, káblovú televíziu a DVD rekordér, je náruživým zástancom internetu, každý deň sa pripája na svetovú sieť, najmä z domu, kde má rýchle širokopásmové pripojenie.

Myslíte si, že Peter by mal záujem o Váš produkt, veríte, že by ho zaujímali služby, ktoré poskytujete? Môžeme Vás dať dokopy, veď Peter chodí k nám čítať noviny!

Navštívte nás, očakávame Vás so skvelou ponukou!

Stiahnite si náš aktuálny cenník (TU) alebo vyžiadajte si cenovú ponuku na reklamu, ak sa chcete zviditeľniť na portáli trhového lídra maďarských internetových novín na Slovensku.

Kontakt:

media@parameter.sk

+421/948 363 129

Tags: inzercia